ODAM MOBİLYA HİKAYESİ

Biz de yaşam için “Ne az ne çok tam gerektiği kadar “ diyoruz

ODAM

Doğayı ve diğer tüm insanları.Sadeleştirilmiş ve öteki gözetilmiş yeni bir tüketim modeli.Eşyayı azaltarak yaşam derinliğimizi arttırmayı, mekanlarımızı boşaltarak insani olanla doldurmayı öneriyor. Ev dekorasyon fikrine etik bakış açısı getirerek, tüketimin insanı hiçleştiren dünyasından çıkmaya davet ediyor. İhtiyaçlardan vazgeçmeden, ama yaşamın bütün paydaşlarını dikkate alan yeni bir eşya ile ilişki modelini esas alıyor. Doğayı ve diğer tüm insanları Sadeleştirilmiş ve öteki gözetilmiş yeni bir tüketim modeli. Eşyayı azaltarak yaşam derinliğimizi arttırmayı, mekanlarımızı boşaltarak insani olanla doldurmayı öneriyor.Mobilya ve ev dekorasyon ürünlerinin sanatsal ve estetik duyguları güzelleştirdiği ve zenginleştirdiği ana fikrinden hareket ediyoruz. Doğru mobilya ve ev dekorasyonu seçimleri düşüncemizi ve hayatımızı da güzelleştirir ve zenginleştirir.

Sektörel tecrübeyi yeniden yorumlayarak, geleneğin dönüşebilir ve yenilenebilir bir değer olduğunu vurgulamaktadır. Bu yönüyle türedi bir voroluşa değil , büyük bir birikime yaslanmaktadır. Aynı zamanda yeni bir yapış modeli geliştirerek, Türkiye’nin mobilya sektöründe yeni bir soluk olmayı hedeflemiştir. Üreticiden tüketiciye kadar tüm paydaşların hak ve ihtiyaçlarını dengeleyen iş modelimizin seçkinliğine inanmaktayız. En kısa zamanda Türkiye’nin her yerinde insanların erişebildiği, ev mobilyası ve dekorasyonu ürünleri markası olmayı hedeflemiştir.

DEĞERLERİMİZ

– Özgün ve yaratıcı tasarımlar geliştirmek.
– Kaliteli ve güvenilir çizgimizden ödün vermemek,
– Evinizde farklı dekorasyonlar yaratmak
– İnsana ve insan emeğine değer vermek,
– Müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanmak,
– Yeniliklere ve değişime açık olmak.

VİZYON

Yenilikçi kimliğimiz ve özgün tasarımlarımız ile global pazarlarda mobilya sektörünün öncüsü olmak. Dünyayı ve teknolojiyi yakından takip ederek tasarımlarımızı benzersiz kılmak. Tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını takip ederek, yaşama değer katan, foksiyonel çözümler sunmak. Zarafeti, şıklığı ve modayı ayağınıza getirmek..

MİSYON

Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla farklı müşteri profillerini tek çatı altında toplayarak en iyi hizmeti vermek. Gelişen teknoloji ve değişen pazar koşulları içinde, kendisini devamlı yenileyerek dinamik yapısını sürdürmek. Müşterilerinin değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına zengin konsepti ile anında yanıt veren özgün ve ulaşılabilir bir tasarım yelpazesi sunmak. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak.